• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Стара Загора

Подробности за пътуването

Най-добра цена 15,65 лв.
Продължителност на пътуването 3 ч. 26 мин.
връзки на ден 10
Първо заминаване 16:30
Последно отпътуване 23:30
разстояние 192 km

Virail ще намери за вас най-добрите оферти за автобус от София до Стара Загора

Намирането на идеалните автобусни билети за пътуване от София до Стара Загора е толкова лесно с virail. След като изберете датата на пътуването си, virail ще сравни стотици оферти от нашия партньор, за да намери най-доброто решение за вас.

Каква е цената на най-евтините билети за автобуси от София до Стара Загора?

Ако имате възможност, резервирайте предварително или се опитайте да бъдете гъвкави, когато избирате датите. По този начин ще намерите евтини автобусни билети от София до Стара Загора от 13,69 лв., докато средната цена е 17,49 лв..

Начални спирки

Serdika
Sofia Central Bus Station
Sofia Serdika
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
Sofia Avtobusna Spirka

Крайни спирки

Starza Zagora Avtobusna Spirka
Стара Загора Централна автогара
Stara Zagora
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky
Stara Zagora Avtobusna Zupynka

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
55.005kg
Влак
2.702kg
Автобус
13.124kg
Кола
9.457kg

Цена на билет София - Стара Загора всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
15,65 лв.
15,65 лв.
15,65 лв.
15,65 лв.
15,65 лв.
15,65 лв.
15,65 лв.
Karat-S (Карат-С)-logo
Karat-S (Карат-С)
Времетраене: 3 ч. 48 мин.
Sofia Central Bus Station - Стара Загора Централна автогара
16:30 - 20:18
15,65 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 4 ч.
Sofia Avtobusna Spirka - Stara Zagora Avtobusna Zupynka
18:00 - 22:00
15,71 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 15 мин.
Sofia Central Bus Station - Стара Загора Централна автогара
15:30 - 18:45
16,59 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 10 мин.
Sofia Central Bus Station - Стара Загора Централна автогара
23:30 - 02:40
16,59 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 3 ч. 10 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Stara Zagora Avtobusna Zupynka
23:30 - 02:40
16,60 лв.
Karat - S-logo
Karat - S
Времетраене: 3 ч. 48 мин.
Serdika - Starza Zagora Avtobusna Spirka
16:30 - 20:18
17,97 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 30 мин.
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100 - Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky
18:00 - 21:30
15,70 лв.

Кога заминават първите и последните автобуси от София до Стара Загора?

За да стигнете до Стара Загора от София с автобус, ще ви отнеме около 3 ч. 29 мин. или дори : 3 ч. 10 мин., ако изберете най-бързите решения. Първият автобус тръгва от София в 23:30, докато последният е в 23:30.

За сравнително кратки пътувания като това от София до Стара Загора, можете да изберете и споделено пътуване, по-евтина алтернатива, или с влак, екологичен избор.

Колко връзки дневно има, за да отидете до Стара Загора от София с автобус?

10 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от София до Стара Загора с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 10 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. Следователно, ако не искате да сменяте автобусите, силно се препоръчва да изберете оферта с директен маршрут. Все пак, изборът на пътуване, включващо смяна, понякога е по-ефективен, въпреки че е по-дълго, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последната минута.

10 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от София до Стара Загора с автобус. Моля, имайте предвид, че всички тези маршрути са директни линии. Няма връзка между тези два града със смяна. Така че никога няма да се наложи да хващате друг автобус.

Logo

За нас