• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Плевен

Подробности за пътуването

Най-добра цена 11,99 лв.
Продължителност на пътуването 2 ч. 43 мин.
връзки на ден 12
Първо заминаване 15:00
Последно отпътуване 18:30
разстояние 132 km

Намерете с virail своя автобус от София до Плевен

Ако търсите евтини автобусни билети от София до Плевен, virail е това, което търсите. Сравнявайки оферти от няколко доставчика, можете да намерите идеалното решение за вашия бюджет и график.

Коя е най-ниската цена за автобусни билети от София до Плевен?

Автобусните билети от София до Плевен струват средно 12,46 лв., но ако имате възможност да резервирате предварително, или ако вашите дати за пътуване са гъвкави, по-лесно ще получите евтини автобусни билети от София до Плевен само за 6,44 лв..

Начални спирки

Sofia Serdika
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
Serdika
Sofia Avtobusna Spirka
Sofia Central Bus Station

Крайни спирки

Pleven
Pleven Pleven bus station, Ivan Mendilikov Square
Pleven Bus Station

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
37.62kg
Влак
1.848kg
Автобус
8.976kg
Кола
6.468kg

Цена на билет София - Плевен всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
12,01 лв.
11,99 лв.
12,01 лв.
12,01 лв.
12,01 лв.
12,01 лв.
12,01 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 2 ч. 35 мин.
Sofia Central Bus Station - Pleven Bus Station
18:30 - 21:05
11,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 2 ч. 35 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Pleven
18:30 - 21:05
12,01 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 2 ч. 40 мин.
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100 - Pleven Pleven bus station, Ivan Mendilikov Square
07:00 - 09:40
12,58 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Sofia Central Bus Station - Pleven Bus Station
06:30 - 09:15
12,60 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Pleven
06:30 - 09:15
12,60 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Sofia Central Bus Station - Pleven Bus Station
08:00 - 10:45
12,60 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Pleven
08:00 - 10:45
12,60 лв.

За кога са планирани автобусите от София до Плевен?

Средната продължителност на пътуването е 2 ч. 42 мин., но най-бързите автобусни връзки ще ви закарат до Плевен за :2 ч. 20 мин.. Първият автобус е насрочен за 16:30, а последният за 18:30.

Имайки предвид краткото разстояние между София и Плевен, можете да изберете да пътувате и с влак или споделено пътуване. Похарчвайки малко повече пари, пътуването ви ще стане по-удобно.

Колко автобусни връзки дневно съществуват, за да отидете от София до Плевен?

Ако искате да пътувате от София до Плевен с автобус, има 9 достъпни връзки на ден. Моля, имайте предвид, че сред тези връзки има 9 директни линии, спрямо 0 маршрута, които имат поне една смяна. Моля, обърнете внимание, че дори ако пътуването е по-дълго, билетът с една смяна е понякога много по-ефективен, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последния момент.

Ако искате да пътувате от София до Плевен с автобус, има 9 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 9 маршрута, са директни линии. Така че никога няма да се наложи да хващате друг автобус.

Logo

За нас