• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Монтана

Подробности за пътуването

Най-добра цена 11,73 лв.
Продължителност на пътуването 2 ч. 40 мин.
връзки на ден 4
Първо заминаване 11:00
Последно отпътуване 11:00
разстояние 80 km

Намерете вашите автобусни връзки от София до Монтана на virail

Virail сравнява за вас повече от 200 доставчика, за да намери решението, което по-добре отговаря на вашите нужди. Можете да филтрирате резултатите според бюджета си, за да намерите най-доброто решение за вашето пътуване от София до Монтана.

Колко струват най-евтините автобусни билети от София до Монтана?

Ако имате възможност, резервирайте предварително или се опитайте да бъдете гъвкави, когато избирате датите. По този начин ще намерите евтини автобусни билети от София до Монтана от 11,73 лв., докато средната цена е 12,40 лв..

Начални спирки

Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
Sofia Serdika
Serdika
Sofia Central Bus Station
Poduyane
Sofia Avtobusna Spirka

Крайни спирки

Montana Bus Station, Boulevard Hristo Botev 71
Montana
Bus Station
Montana Bus Station

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
22.8kg
Влак
1.12kg
Автобус
5.44kg
Кола
3.92kg

Цена на билет София - Монтана всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
11,73 лв.
11,73 лв.
11,73 лв.
Още
Още
11,73 лв.
11,73 лв.
Karat-S (Карат-С)-logo
Karat-S (Карат-С)
Времетраене: 2 ч. 29 мин.
Sofia Central Bus Station - Montana Bus Station
11:00 - 13:29
11,73 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 3 ч.
Sofia Avtobusna Spirka - Bus Station
07:00 - 10:00
11,79 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Poduyane - Bus Station
07:15 - 10:00
11,79 лв.
Karat - S-logo
Karat - S
Времетраене: 2 ч. 29 мин.
Serdika - Bus Station
11:00 - 13:29
14,06 лв.

В колко часа тръгват автобусите за Монтана?

Първият автобус до Монтана тръгва в 07:30, докато последният е насрочен за 11:00. Пътуването отнема средно 2 ч. 39 мин., но най-бързите връзки отнемат само :2 ч. 29 мин..

Ако търсите различни алтернативи за пътуване от София до Монтана, влаковете и решенията за споделено пътуване биха могли да бъдат добра сделка, като се има предвид сравнително краткото разстояние.

При пътуване с автобус до Монтана от София: колко връзки дневно има?

4 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от София до Монтана с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 4 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. Следователно, ако не искате да сменяте автобусите, силно се препоръчва да изберете оферта с директен маршрут. Все пак, изборът на пътуване, включващо смяна, понякога е по-ефективен, въпреки че е по-дълго, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последната минута.

Ако искате да пътувате от София до Монтана с автобус, има 4 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 4 маршрута, са директни линии. Следователно никога няма да се наложи да сменяте автобусите.

Logo

За нас