• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в София

Подробности за пътуването

Най-добра цена 14,88 лв.
Продължителност на пътуването 3 ч. 17 мин.
връзки на ден 8
Първо заминаване 18:45
Последно отпътуване 17:30
разстояние 192 km

С автобус от Стара Загора до София: с virail е по-лесно

Намирането на идеалните автобусни билети за пътуване от Стара Загора до София е толкова лесно с virail. След като изберете датата на пътуването си, virail ще сравни стотици оферти от нашия партньор, за да намери най-доброто решение за вас.

Колко струват автобусните билети от Стара Загора до София?

Можете да намерите автобусни билети от Стара Загора до София средно за 17,86 лв.. Ако обаче вече знаете датата на вашето пътуване, не губете време и резервирайте възможно най-скоро евтини билети от 14,82 лв..

Начални спирки

Starza Zagora Avtobusna Spirka
Стара Загора Централна автогара
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky
Stara Zagora
Stara Zagora Avtobusna Zupynka

Крайни спирки

Serdika
Sofia Central Bus Station
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
Sofia Serdika
Sofia Avtobusna Spirka

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
55.005kg
Влак
2.702kg
Автобус
13.124kg
Кола
9.457kg

Цена на билет Стара Загора - София всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
18,52 лв.
15,59 лв.
15,61 лв.
15,61 лв.
15,61 лв.
15,61 лв.
15,61 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 30 мин.
Стара Загора Централна автогара - Sofia Central Bus Station
17:30 - 21:00
18,19 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 3 ч. 30 мин.
Stara Zagora Avtobusna Zupynka - Sofia Avtobusna Spirka
17:30 - 21:00
18,21 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч.
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky - Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
11:45 - 14:45
15,59 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 50 мин.
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky - Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
02:00 - 05:50
16,19 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 20 мин.
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky - Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
09:00 - 12:20
16,49 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 4 ч.
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky - Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
04:00 - 08:00
16,58 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч.
Stara Zagora Bus Station, Boulevard Slavjansky - Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
13:45 - 16:45
17,48 лв.

Кога заминават първите и последните автобуси от Стара Загора до София?

Най-ранният час, в който можете да тръгнете от Стара Загора е в 15:30, докато последният автобус е в 17:30. Пътуването отнема средно 3 ч. 20 мин., но може и да продължи :2 ч. 5 мин. с най-бързите връзки.

Имайки предвид краткото разстояние между Стара Загора и София, можете да изберете да пътувате и с влак или споделено пътуване. Похарчвайки малко повече пари, пътуването ви ще стане по-удобно.

Колко автобусни връзки има от Стара Загора до София всеки ден?

6 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от Стара Загора до София с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 6 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. Затова изберете билет за директна линия, ако предпочитате да останете в един автобус и да избегнете смяна. Въпреки това, изборът на оферта с непряка линия понякога е най-добрият начин за ефективно пътуване, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последната минута, въпреки че пътуването е по-дълго.

Ако искате да пътувате от Стара Загора до София с автобус, има 6 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 6 маршрута, са директни линии. Така че никога няма да се наложи да хващате друг автобус.

Logo

За нас