• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Силистра

Подробности за пътуването

Най-добра цена 26,91 лв.
Продължителност на пътуването 7 ч. 5 мин.
връзки на ден 13
Първо заминаване 06:30
Последно отпътуване 22:00
разстояние 355 km

Намерете вашите автобусни връзки от София до Силистра на virail

Намирането на идеалните автобусни билети за пътуване от София до Силистра е толкова лесно с virail. След като изберете датата на пътуването си, virail ще сравни стотици оферти от нашия партньор, за да намери най-доброто решение за вас.

Колко струват автобусните билети от София до Силистра?

Не чакайте прекалено дълго, за да резервирате билета си: чрез предварителна резервация можете да получите автобусни билети от София до Силистра само за 26,87 лв.. Въпреки това, ако все още не знаете датите на вашето пътуване, можете да намерите билети средно за 29,14 лв..

Начални спирки

Serdika
Sofia Central Bus Station
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100
Sofia Serdika
Sofia Avtobusna Spirka

Крайни спирки

Silistra Bus Station
Silistra Bus station, Moskva St 1
Silistra
Silistra Moskva Street
Silistra Bus Stop, Moskva Street
Силистра улица Москва

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
101.46kg
Влак
4.984kg
Автобус
24.208kg
Кола
17.444kg

Цена на билет София - Силистра всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
27,01 лв.
27,03 лв.
27,01 лв.
Още
27,03 лв.
27,01 лв.
27,01 лв.
Global Biomet (Глобал Биомет)-logo
Global Biomet (Глобал Биомет)
Времетраене: 6 ч. 45 мин.
Sofia Central Bus Station - Силистра улица Москва
15:30 - 22:15
27,03 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 6 ч. 46 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Silistra Bus Station
22:00 - 04:46
28,30 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 6 ч. 46 мин.
Sofia Central Bus Station - Silistra Bus Station
22:00 - 04:46
28,34 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 7 ч. 4 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Silistra Bus Station
06:30 - 13:34
29 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 6 ч. 32 мин.
Sofia Avtobusna Spirka - Silistra Bus Station
12:30 - 19:02
29 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 7 ч. 4 мин.
Sofia Central Bus Station - Silistra Bus Station
06:30 - 13:34
29,04 лв.
Group Plus Ltd-logo
Group Plus Ltd
Времетраене: 6 ч. 32 мин.
Sofia Central Bus Station - Silistra Bus Station
12:30 - 19:02
29,04 лв.

В колко часа тръгват автобусите за Силистра?

Докато първият автобус тръгва в 09:00, последният тръгва от София в 22:00. Продължителността на пътуването е средно 7 ч. 5 мин., но може да ви отнеме само :5 ч. 46 мин. с най-бързите връзки.

Ако търсите различни алтернативи за пътуване от София до Силистра, влаковете и решенията за споделено пътуване биха могли да бъдат добра сделка, като се има предвид сравнително краткото разстояние.

Колко връзки дневно има, за да отидете до Силистра от София с автобус?

13 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от София до Силистра с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 13 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. Затова изберете билет за директна линия, ако предпочитате да останете в един автобус и да избегнете смяна. Въпреки това, изборът на оферта с непряка линия понякога е най-добрият начин за ефективно пътуване, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последната минута, въпреки че пътуването е по-дълго.

Ако искате да пътувате от София до Силистра с автобус, има 13 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 13 маршрута, са директни линии. Следователно никога няма да се наложи да сменяте автобусите.

Logo

За нас