• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Влак

Днес

С Влак

Утре

С Влак

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Благоевград

Подробности за пътуването

разстояние 78 km

С virail са най-евтините билети за влак от София до Благоевград

Ако търсите най-лесния начин да намерите най-добрата цена за вашия влаков маршрут, virail е това, което търсите. Трябва само да изберете датата и virail ще ви покаже всички връзки, предлагани от нашите партньори: чрез филтриране на резултатите ще намерите идеалното решение за вашия бюджет и график. Virail ще ви пренасочи към уебсайта на компанията за проста и сигурна резервация.

Кои фирми ви отвеждат от София до Благоевград с влак?

Virail си сътрудничи с повече от 200 партньора в Европа и по света, сред които и Bdz, обслужващ влаковия маршрут София - Благоевград.

Цена на билет София - Благоевград всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
9,99 лв.
9,99 лв.
9,99 лв.
9,99 лв.
Още
9,99 лв.
Още
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 3 ч. 7 мин.
СОФИЯ - БЛАГОЕВГРАД
08:35 - 11:42
3,30 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 3 ч. 20 мин.
СОФИЯ СЕВЕР - БЛАГОЕВГРАД
13:02 - 16:22
3,30 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 2 ч. 52 мин.
СОФИЯ - БЛАГОЕВГРАД
13:30 - 16:22
3,30 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 2 ч. 47 мин.
СОФИЯ СЕВЕР - БЛАГОЕВГРАД
09:58 - 12:45
3,80 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 2 ч. 15 мин.
СОФИЯ - БЛАГОЕВГРАД
10:30 - 12:45
3,80 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 2 ч. 48 мин.
СОФИЯ СЕВЕР - БЛАГОЕВГРАД
14:47 - 17:35
3,80 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 2 ч. 5 мин.
СОФИЯ - БЛАГОЕВГРАД
15:30 - 17:35
3,80 лв.

За колко време ще отидете от София до Благоевград с влак и кога тръгват влаковете?

Ще ви отнеме да стигнете в Благоевград. Най-ранният влак тръгва от София в , докато последният тръгва в .

Кои са станциите за заминаване и пристигане в София и Благоевград?

Влаковете заминават от София от СОФИЯ and СОФИЯ СЕВЕР и пристигат на БЛАГОЕВГРАД and БЛАГОЕВГРАД - СП..

Когато пътувате на такива къси разстояния, можете да вземете под внимание и автобусите и възможностите за споделено пътуване: с малко късмет ще намерите много евтини опции, дори ако резервирате в кратък срок.

Колко връзки дневно има до Благоевград от София с влак?

Ако искате да отидете от София до Благоевград с влак, има само една връзка на ден. Следователно, моля бъдете особено внимателни, когато избирате своя билет.

Logo

За нас