• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в София

Подробности за пътуването

Най-добра цена 2,99 лв.
Продължителност на пътуването 1 ч. 4 мин.
връзки на ден 23
Първо заминаване 07:10
Последно отпътуване 17:55
разстояние 34 km

Намерете вашите автобусни връзки от Радомир до София на virail

Благодарение на virail можете да намерите най-добрите оферти за автобусни билети от Радомир до София в няколко стъпки. След като въведете датата на пътуването си, можете да филтрирате резултатите си, за да намерите този, който ви устройва.

Коя е най-ниската цена за автобусни билети от Радомир до София?

Ако имате възможност, резервирайте предварително или се опитайте да бъдете гъвкави, когато избирате датите. По този начин ще намерите евтини автобусни билети от Радомир до София от 2,97 лв., докато средната цена е 2,99 лв..

Начални спирки

Radomir E871
Radomir
Radomir Bus Stop, Route E871

Крайни спирки

Sofia Bus and Coach Station Zapad
Serdika
Poduyane
Sofia Serdika
Sofia Serdica Bus Station
Knyaginya Maria Luiza
Sofia Bus station Ovcha Kupel, Ovcha Kupel Blvd 1
Sofia Bus station Central, Knyaginya Maria Luiza Blvd 100
Sofia Bus station Central, boulevard Knyahinya Maria Luisa 100

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
9.975kg
Влак
0.49kg
Автобус
2.38kg
Кола
1.715kg

Цена на билет Радомир - София всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
2,99 лв.
2,99 лв.
Още
Още
Още
Още
Още
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 50 мин.
Radomir E871 - Poduyane
07:10 - 08:00
2,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 1 ч. 15 мин.
Radomir E871 - Knyaginya Maria Luiza
07:10 - 08:25
2,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 50 мин.
Radomir E871 - Poduyane
08:40 - 09:30
2,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 1 ч. 15 мин.
Radomir E871 - Knyaginya Maria Luiza
08:40 - 09:55
2,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 50 мин.
Radomir E871 - Poduyane
10:55 - 11:45
2,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 1 ч. 35 мин.
Radomir E871 - Knyaginya Maria Luiza
10:55 - 12:30
2,99 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 50 мин.
Radomir E871 - Poduyane
13:10 - 14:00
2,99 лв.

В колко часа тръгват автобусите за София?

Докато първият автобус тръгва в 15:55, последният тръгва от Радомир в 17:55. Продължителността на пътуването е средно 1 ч. 3 мин., но може да ви отнеме само :50 мин. с най-бързите връзки.

Ако предоставените оферти за автобуси не отговарят на вашите нужди, влаковете и споделеното пътуване могат да представляват добра алтернатива за това разстояние.

Колко автобусни връзки има от Радомир до София всеки ден?

18 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от Радомир до София с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 18 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. Следователно, ако не искате да сменяте автобусите, силно се препоръчва да изберете оферта с директен маршрут. Все пак, изборът на пътуване, включващо смяна, понякога е по-ефективен, въпреки че е по-дълго, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последната минута.

Ако искате да пътувате от Радомир до София с автобус, има 18 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 18 маршрута, са директни линии. Така че никога няма да се наложи да хващате друг автобус.

Logo

За нас