• Еднопосочен
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

Намерете автобус от Пловдив до Сливен Тръгване от 6,98 лв.

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Сливен

Пътуване от Пловдив до Сливен с Virail

Virail помага на хиляди пътници да планират пътуванията си всяка година. Как? Лесно е. Просто въведете датите, на които планирате да пътувате от Пловдив до Сливен. Нашата мощна търсачка ще разгледа данните от хиляди доставчици на туристически услуги, след което ще ви покаже всички налични маршрути. Можете да изберете да пътувате както искате. Решете за вида транспорт, който искате да използвате, по кое време на деня искате да тръгнете и дали искате директно пътуване или такова с връзки. Когато намерите идеалния маршрут за вас, Virail ще ви пренасочи към уеб страницата на доставчика. Там можете да направите вашата резервация, след това е време да се подготвите за пътуването си.

Как мога да взема най-евтините автобусни билети за пътуване от Пловдив до Сливен?

Цените ще варират, когато пътувате от Пловдив до Сливен. Средно обаче ще платите около 12,13 лв. за автобусен билет. Можете да намерите автобусни билети на цени до 6,98 лв., но това може да изисква известна гъвкавост на вашите планове за пътуване. Ако търсите ниска цена, може да се наложи да се подготвите да прекарате повече време в транспорт. Също така често можете да намерите по-евтини автобусни билети в определени часове от деня или в определени дни от седмицата. Разбира се, цените на билетите често се променят и през годината; очаквайте да платите повече в пиковия сезон. За най-ниските цени обикновено е най-добре да направите резервацията си предварително. Внимавайте обаче, тъй като много доставчици не предлагат възстановяване или размяна на най-евтините си автобусни билети.



Пловдив да се Сливен с автобус

Най-добра цена 7 лв.
Продължителност на пътуването 2 ч. 53 мин.
връзки на ден 5
Първо заминаване 01:15
Последно отпътуване 13:15
разстояние 143 km

Цена на билет Пловдив - Сливен всеки ден

 
Днес
7 лв.
Утре
7 лв.
След 2 дни
Още
След 3 дни
Още
След 4 дни
Още
След 5 дни
Още
След 6 дни
Още

Обобщение на маршрута от Aвтобус

Връзки
6
Превозвачи
5
Минимална цена
6,98 лв.
Максимална цена
16,86 лв.

Пловдив - Сливен

Месечно
Най-

Най -добрите цени за месеца

Най -евтиният билет за

С Автобус

11,70 лв.

Дата
четвъртък 21 октомври 2021
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Plovdiv Bus and Coach Station Sever - Сливен Централна автогара
01:15 - 04:00
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
2 ч. 45 мин.
CO2: 4.57kg
Най-
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Plovdiv Bus and Coach Station Sever - Сливен Централна автогара
01:15 - 04:00
11,70 лв.
Union ivkoni unibus-logo
Union ivkoni unibus
Времетраене: 2 ч. 55 мин.
Plovdiv Bus station Plovdiv-South, Hristo Botev Blvd 47 - Sliven Bus Station, Boulevard Hadzhi Dimitar 42
08:45 - 11:40
7 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 2 ч. 45 мин.
Sever - Bus and Coach Station Sliven
01:15 - 04:00
14,02 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 2 ч. 55 мин.
Sever - Bus and Coach Station Sliven
09:15 - 12:10
14,24 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 3 ч. 5 мин.
Sever - Bus and Coach Station Sliven
13:15 - 16:20
15,33 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 2 ч. 55 мин.
Plovdiv Bus station Plovdiv-South, Hristo Botev Blvd 47 - Sliven Bus Station, Boulevard Hadzhi Dimitar 42
09:15 - 12:10
11,91 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 3 ч. 5 мин.
Plovdiv Bus station Plovdiv-South, Hristo Botev Blvd 47 - Sliven Bus Station, Boulevard Hadzhi Dimitar 42
13:15 - 16:20
13,02 лв.

Колко дълго е пътуването от Пловдив до Сливенс автобус?

Пътуването от Пловдив до Сливен обхваща разстояние от 143 km. Средно можете да очаквате пътуването ви да продължи приблизително 2 ч. 55 мин.. При резервация на най-бързата опция обаче ще видите, че сте стигнали до вашата дестинация след приблизително 1 ч. 45 мин.. За по-бързи пътувания потърсете експресни маршрути. Моля, не забравяйте, че те могат да отпътуват само в определени часове от деня или в определени дни от седмицата. Можете също така да откриете, че можете да отидете от Пловдив до Сливен по-бързо, като направите връзки, вместо да поемете по директен маршрут.

По кое време са първото и последното заминаване от Пловдив до Сливен?

Ако предпочитате да пътувате през нощта, обикновено ще намерите първия заминаващ от Пловдив до Сливен, който тръгва в 01:15. Въпреки че нещата могат да се променят в зависимост от деня, като цяло последното заминаване за нощта е в 13:15. Ако имате известна гъвкавост за деня, в който пътувате, може да намерите повече опции, достъпни за вас. Например, някои компании могат да пускат ранни сутрешни маршрути само в делнични дни, когато хората пътуват до работа. Често ще намерите по-малко опции, налични през уикендите или официалните празници. toptext h2 Heading plane en Use Virail to find the best way to travel from Пловдив to Сливен

Кои са спирките по маршрута от Пловдив до Сливен?

Ще можете да напуснете Пловдив, като използвате спирки като Dimitar Stambolov, Sever, Plovdiv Bus Station Plovdiv-South, Boulevard Hristo Botev 47, Plovdiv, Plovdiv Bus station Plovdiv-North, Dimitar Stambolov St 2, Plovdiv Bus and Coach Station Sever, Train Station and Plovdiv Bus station Plovdiv-South, Hristo Botev Blvd 47. Те ви свързват със спирки, включително Bus and Coach Station Sliven, Sliven Bus station, boulevard Hadzhi Dimitar 42, Sliven, Sliven Central Bus Station and Сливен Централна автогара в Сливен. Проверете внимателно, преди да направите резервация. Някои или всички тези спирки ще се явят по маршрута, в зависимост от транспортната компания, която използвате за пътуването си. Проверете внимателно, за да видите кой маршрут следва избраната от вас транспортна компания, за да видите дали преминава през спирка, която е удобна за вашите нужди. Може да се наложи да направите кратко пътуване между спирките или в Пловдив, или в Сливен, за ваше удобство по време на пътуването.

Колко ежедневни пътувания има от Пловдив до Сливен?

Маршрутът от Пловдив до Сливен се обслужва от компании, включително Union Ivkoni, Union Ivkoni (Юнион Ивкони), Group Plus Ltd, Grup Plus and Union ivkoni unibus. От този списък на транспортните компании има до 8 заминаващи всеки ден. Точният брой обаче ще варира. Пътуванията с тръгване от Пловдив са средно 6 пъти на ден. Това число включва всички транспортни компании, които обслужват маршрута. Когато пътувате от Пловдив до Сливен, можете да изберете да използвате непряк маршрут, включващ връзки. Ако предпочитате да не правите това, ще намерите средно 6 директни пътувания всеки ден. Непряките маршрути обаче отварят повече възможности за пътниците с гъвкави планове. Средно има 0 пътувания с една или повече смени всеки ден. Всички тези числа са средни. Те могат леко да варират в зависимост от деня от седмицата, сезона от годината, местните празници и други фактори.