• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Пазарджик

Подробности за пътуването

Най-добра цена 4,01 лв.
Продължителност на пътуването 42 мин.
връзки на ден 12
Първо заминаване 19:00
Последно отпътуване 21:00
разстояние 35 km

На virail са най-добрите оферти за автобуси от Пловдив до Пазарджик

Благодарение на virail можете да намерите най-добрите оферти за автобусни билети от Пловдив до Пазарджик в няколко стъпки. След като въведете датата на пътуването си, можете да филтрирате резултатите си, за да намерите този, който ви устройва.

Коя е най-ниската цена за автобусни билети от Пловдив до Пазарджик?

Не чакайте прекалено дълго, за да резервирате билета си: чрез предварителна резервация можете да получите автобусни билети от Пловдив до Пазарджик само за 2,78 лв.. Въпреки това, ако все още не знаете датите на вашето пътуване, можете да намерите билети средно за 4,27 лв..

Начални спирки

Train Station
Sever
Plovdiv Bus station Plovdiv-Sever, Dimitar Stambolov St 2
Plovdiv
Plovdiv Bus and Coach Station Sever

Крайни спирки

Avtogara Pazardzhik
Pazardzhik Bus Station, Hristo Kasabvelev Street 2
Pazardzhik AG
Пазарджик Нова автогара

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
9.975kg
Влак
0.49kg
Автобус
2.38kg
Кола
1.715kg

Цена на билет Пловдив - Пазарджик всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
4,01 лв.
4,01 лв.
4,01 лв.
Още
Още
Още
Още
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 45 мин.
Sever - Avtogara Pazardzhik
05:30 - 06:15
4,01 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 45 мин.
Plovdiv Bus and Coach Station Sever - Пазарджик Нова автогара
05:30 - 06:15
4,01 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 40 мин.
Train Station - Avtogara Pazardzhik
07:00 - 07:40
4,01 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 40 мин.
Train Station - Avtogara Pazardzhik
08:30 - 09:10
4,01 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 40 мин.
Train Station - Avtogara Pazardzhik
09:00 - 09:40
4,01 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 40 мин.
Train Station - Avtogara Pazardzhik
11:00 - 11:40
4,01 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 40 мин.
Train Station - Avtogara Pazardzhik
13:00 - 13:40
4,01 лв.

За кога са планирани автобусите по линията Пловдив - Пазарджик?

Средната продължителност на пътуването е 45 мин., но най-бързите автобусни връзки ще ви закарат до Пазарджик за :40 мин.. Първият автобус е насрочен за 22:25, а последният за 21:00.

Тъй като пътуването от Пловдив до Пазарджик не е толкова дълго, автобусът е добро решение, но ако търсите повече оферти или часове на заминаване, можете също да разгледате влаковете и решенията за споделено пътуване.

Колко автобусни връзки има от Пловдив до Пазарджик всеки ден?

10 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от Пловдив до Пазарджик с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 10 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. Следователно, ако не искате да сменяте автобусите, силно се препоръчва да изберете оферта с директен маршрут. Все пак, изборът на пътуване, включващо смяна, понякога е по-ефективен, въпреки че е по-дълго, особено ако има твърде малко връзки и ако търсите билет в последната минута.

Ако искате да пътувате от Пловдив до Пазарджик с автобус, има 10 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 10 маршрута, са директни линии. Затова ще останете в един автобус през цялото пътуване.

Logo

За нас