• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Автобус

Днес

С Автобус

Утре

С Автобус

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Пловдив

Подробности за пътуването

Най-добра цена 14,18 лв.
Продължителност на пътуването 4 ч. 39 мин.
връзки на ден 5
Първо заминаване 14:00
Последно отпътуване 14:00
разстояние 227 km

С автобус от Бургас до Пловдив: с virail е по-лесно

С virail лесно можете да намерите най-добрите оферти за вас: не пропускайте най-евтините автобусни билети от Бургас до Пловдив. Изберете датата и филтрирайте резултатите по цена и заминаване: идеалното решение ви очаква.

Колко струват автобусните билети от Бургас до Пловдив?

Автобусните билети от Бургас до Пловдив струват средно 18,72 лв., но ако имате възможност да резервирате предварително, или ако вашите дати за пътуване са гъвкави, по-лесно ще получите евтини автобусни билети от Бургас до Пловдив само за 14,12 лв..

Начални спирки

Burgas Bus station South, Tsaritsa Ioanna square 1
Burgas Bus Station South
Burgas Avtobus
Ticket Center Arda Tour, Burgas Bus West Str. "Marica" N2 (za BEEN Trapezitza)
Burgas
Odesa Bus station Burgas West, Debelt St
Burgas Central Bus Station West
Бургас Автогара "Юг"

Крайни спирки

Plovdiv Central railway station, boulevard Hristo Botev 46
Sever
Plovdiv
Train Station
Plovdiv Bus station Plovdiv-Sever, Dimitar Stambolov St 2
Plovdiv Bus and Coach Station Sever
Пловдив Централна ж.п. гара

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
64.695kg
Влак
3.178kg
Автобус
15.436kg
Кола
11.123kg

Цена на билет Бургас - Пловдив всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
18,33 лв.
14,18 лв.
15,80 лв.
15,80 лв.
15,80 лв.
15,80 лв.
15,80 лв.
Union Ivkoni-logo
Union Ivkoni
Времетраене: 5 ч.
Burgas - Sever
14:00 - 19:00
18,31 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 5 ч.
Burgas Bus station South, Tsaritsa Ioanna square 1 - Plovdiv Bus station Plovdiv-Sever, Dimitar Stambolov St 2
15:00 - 20:00
14,18 лв.
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)-logo
Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Времетраене: 4 ч. 30 мин.
Burgas Bus station South, Tsaritsa Ioanna square 1 - Plovdiv Bus station Plovdiv-Sever, Dimitar Stambolov St 2
01:00 - 05:30
15,78 лв.

В колко часа са автобусите за Пловдив?

Докато първият автобус тръгва в 18:30, последният тръгва от Бургас в 14:00. Продължителността на пътуването е средно 4 ч. 31 мин., но може да ви отнеме само :3 ч. 50 мин. с най-бързите връзки.

Имайки предвид краткото разстояние между Бургас и Пловдив, можете да изберете да пътувате и с влак или споделено пътуване. Похарчвайки малко повече пари, пътуването ви ще стане по-удобно.

Колко автобусни връзки дневно съществуват, за да отидете от Бургас до Пловдив?

4 връзки са достъпни всеки ден за пътуване от Бургас до Пловдив с автобус. Основната част от тези връзки, т.е. 4 маршрута, са директни линии, а останалите, т.е. 0 маршрута, включват една или много смени. В резултат, моля вземете билет за директна линия, ако не желаете никаква смяна. Въпреки това, изборът на билет с непряка линия може да бъде по-ефективен, ако искате да стигнете до Пловдив в последната минута, особено ако има твърде малко връзки, въпреки че пътуването е по-дълго.

Ако искате да пътувате от Бургас до Пловдив с автобус, има 4 достъпни връзки на ден. Моля, обърнете внимание, че всички тези връзки, т.е. 4 маршрута, са директни линии. Следователно никога няма да се наложи да сменяте автобусите.

Logo

За нас