• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Полет

Днес

С Полет

Утре

С Полет

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Санкт Петербург

Подробности за пътуването

Най-добра цена 132,57 лв.
Продължителност на пътуването 23 ч. 54 мин.
връзки на ден 131
Първо заминаване 06:00
Последно отпътуване 21:45
разстояние 1 975 km

Нискотарифните полети от София Санкт Петербург до по virail

Virail е платформа за търсене, за да намерите най-доброто решение за пътуване, като се сравняват стотици оферти от различни сайтове, за да намерите най-евтините билети за полети от София до Санкт Петербург. След като изберете датата на пътуването си, ще трябва само да филтрирате резултатите и да намерят своя евтин самолетен билет до Санкт Петербург.

Какво е най-евтиният билет полет можете да получите от София да Санкт Петербург?

Цените за евтини билети за полети от София до Санкт Петербург са лесни за намиране, ако резервирате предварително: минималната цена можете да получите е на 38,73 лв..

Летища на заминаване

Sofia

Летища по направление

Pulkovo

Емисии на CO2 за този маршрут

Полет
562.875kg
Влак
27.65kg
Автобус
134.3kg
Кола
96.775kg

Цена на билет София - Санкт Петербург всеки ден

 
Днес
Утре
След 2 дни
След 3 дни
След 4 дни
След 5 дни
След 6 дни
339,75 лв.
362,22 лв.
Още
Още
Още
Още
Още
Air Serbia-logo
Air Serbia
Времетраене: 17 ч. 55 мин.
Sofia - Pulkovo
16:00 - 09:55
362,22 лв.
Aeroflot-logo
Aeroflot
Времетраене: 17 ч. 30 мин.
Sofia - Pulkovo
15:25 - 08:55
380,02 лв.
Aeroflot-logo
Aeroflot
Времетраене: 7 ч. 35 мин.
Sofia - Pulkovo
15:25 - 23:00
425,47 лв.
Aeroflot-logo
Aeroflot
Времетраене: 9 ч. 15 мин.
Sofia - Pulkovo
15:25 - 00:40
425,47 лв.
Aeroflot-logo
Aeroflot
Времетраене: 7 ч. 5 мин.
Sofia - Pulkovo
15:25 - 22:30
425,47 лв.
Aeroflot-logo
Aeroflot
Времетраене: 22 ч. 30 мин.
Sofia - Pulkovo
15:25 - 13:55
426,10 лв.
Aeroflot-logo
Aeroflot
Времетраене: 18 ч. 25 мин.
Sofia - Pulkovo
15:25 - 09:50
426,10 лв.

Какъв е графикът на полетите от София да Санкт Петербург?

Директни полети от София Санкт Петербург да се нуждаят от най-малко 3 ч. 5 мин. да достигне Санкт Петербург.

Кои са летищата сервиси от полетите от София да Санкт Петербург?

Sofia и Pulkovo са ariports на заминаване и пристигане в София и Санкт Петербург.

винаги помня да донесе на подходящ ID с вас, в зависимост от полета, което предстои да се вземе. Проверете дали ЕГН е достатъчно или ако е необходима паспорта, със съответната процедура на визовия режим за страните от местоназначението или транзита, ако е необходимо. Уверете се, че сроковете на валидност обхващат целия период на пътуването си.

Погледнато от сравнително кратко разстояние между София и Санкт Петербург вие също може да избере да вземе влак като екологична алтернатива на самолета.

Logo

За нас