• пътуване за отиване
  • отиване и връщане

търсене на настаняване

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Намерете най-евтиния билет за Вашето пътуване!

С Влак

Днес

С Влак

Утре

С Влак

2 Дни

Rentalcars.com

Намерете евтини коли под наем в Кулата

Подробности за пътуването

разстояние 22 km

Virail намира за вас най-добрите оферти за влак от Сандански до Кулата

С virail за миг можете да сравните цените на влаковете от Сандански до Кулата. Това, което трябва да направите, е да изберете датата, на която планирате да заминете и, ако искате, да сортирате и филтрирате резултатите по цена и време. За да резервирате перфектното си пътуване, virail ще ви пренасочи директно към уебсайта на доставчика за изключително безопасна покупка.

Кои фирми пътуват от Сандански до Кулата с влак?

За да стигнете до Кулата с влак, можете да разчитате на Bdz, само като пример сред всички наши партньори.

Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 27 мин.
САНДАНСКИ - КУЛАТА
11:22 - 11:49
1,05 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 42 мин.
САНДАНСКИ - КУЛАТА
18:52 - 19:34
1,05 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 32 мин.
САНДАНСКИ - КУЛАТА
00:02 - 00:34
1,25 лв.
Bdz-logo
Bdz
Времетраене: 23 мин.
САНДАНСКИ - КУЛАТА
21:37 - 22:00
2,10 лв.

Колко време отнема от Сандански до Кулата и кога тръгват влаковете?

Влаковете, които се движат между Сандански и Кулата пътуват . Първият влак тръгва в , докато последният е в

Кои станции се обслужват от влаковете, пътуващи от Сандански до Кулата?

Влаковете до Кулата заминават от Сандански от САНДАНСКИ и пристигат на КУЛАТА.

Когато пътувате на такива къси разстояния, можете да вземете под внимание и автобусите и възможностите за споделено пътуване: с малко късмет ще намерите много евтини опции, дори ако резервирате в кратък срок.

Пътуване с влак до Кулата от Сандански: колко връзки дневно има?

Обичате ли да пътувате с влак до Кулата от Сандански? Възможно е, но има една ежедневна връзка между тези два града. В резултат, моля обърнете специално внимание, когато избирате вашата оферта.

Logo

За нас